Важливо

На Івано-Франківщині відбувся Інформаційний день транскордонного співробітництва «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020» (ФОТО)

  • 10 Грудня 2019, 14:19

Сьогодні в Івано-Франківську у конференц-залі готелю «Надія» відбувся інформаційний день в рамках проведення третього конкурсу на подання заявок Програми транскордонного співробітництва «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020».

Вітаючи учасників цього заходу, заступник голови облдержадміністрації Віталій Федорів зауважив:

«Приємно вітати організаторів сьогоднішньої події. Голова облдержадміністрації Денис Шмигаль разом із своєю командою велику увагу приділяє залученню коштів від усіх програм, які можуть бути направлені для розвитку Івано-Франківщини. Програма транскордонного співробітництва «Угорщина - Словаччина - Румунія - Україна 2014-2020» є потрібною для нашого регіону та дозволяє залучати кошти і саме цим зменшити навантаження на державні і місцеві бюджети».

 

Читайте також:      "Слуга в черевиках": Міністр юстиції показав, як треба працювати за столом

 

Також посадовець розповів, що цей напрямок співпраці надасть можливість реалізувати одинадцять проектів у різних галузях на Прикарпатті. Перед відповідними структурними підрозділами ОДА поставлені завдання щодо залучення різних підприємств та організацій до участі в таких грантових проектах.

 

 

Були презентовані Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Угорщина - Словаччина - Румунія - Україна 2014-2020».

Йшлося й про розробку транскордонного проекту, його фінансову складову, третій конкурс проектних заявок, партнерство, аплікаційний пакет гранових заявок та інше.

«Облдержадміністрація всебічно підтримує реалізацію таких проектів, оскільки не секрет, що вони значно покращують інфраструктуру нашої області, дозволяють ліквідовувати наслідки стихійного лиха, охороняти об’єкти культурної спадщини нашої країни та розвивати багато інших галузей Прикарпаття», - наголосив заступник голови ОДА.

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття