На Прикарпатті до поліції надійшло 45 повідомлень про порушення, - Володимир Голубош

  • 25 Жовтня 2020, 17:39

Поліція Прикарпаття отримала 45 повідомлень про порушення на виборчих дільницях.

При цьому два випадки носять ознаки кримінального правопорушення. Про це повідомив Начальник обласної поліції Прикарпаття Володимир Голубош.

«25 жовтня, у день голосування всі дільниці на Прикарпатті відкрились вчасно. Однак, на одній дільниці в Снятинському районі з технічних причин волевиявлення розпочалось об 11 годині», - зазначив Володимир Голубош.

За час роботи дільниць на Прикарпатті, до поліції надійшло 45 повідомлень про можливі порушення.

«Два повідомлення мають ознаки кримінальних правопорушень. Зокрема у Богородчанському районі було повідомлення про те, що в одного із спостерігачів на території дільниці в кобурі був помічений ніж. Виїхала оперативна група, вказана подія була зафіксована. Правова оцінка - частина друга статті 263. Друга подія зафіксована на території Тисьменецького району. На одній із дільниць спостерігач зайшов в кабінку разом із виборцем і надавав йому допомогу у прийняті рішення. На даний час проводяться слідчі дії. Дані дії носять ознаки кримінального правопорушення за статею 158», - розповів Володимир Голубош.

На даний час ситуація в області залишається контрольованою і стабільною. Національна поліція готова реагувати на усі повідомлення,  що надходять. «В області несе службу близько 3 тисяч правоохоронців, в тому числі 1800 поліцейських», - повідомив Володимир Голубош.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття