На Прикарпатті потенційні кандидати розпочали агітацію ще до початку офіційної реєстрації

  • 17 Вересня 2020, 12:29

Офіційно виборча кампанія місцевих виборів стартувала 5 вересня, а з 15 вересня розпочалась процедура висування та реєстрації кандидатів. Однак, ще до початку реєстрації, потенційні кандидати та партії не нехтували політичним піаром та політичною рекламою.

Представники Громадянської мережі ОПОРА продовжують моніторити ситуацію в Івано-Франківській області.

Представники ОПОРИ зафіксували білборди та сітілайти партії  «Європейська Солідарність» в  Івано-Франківську, Калуші,  Надвірній, Верховині та Косові  із написами «Наша мета збудувати Європу в Україні. Європейська Солідарність» та «Місто без боргів. Робота без піару».

 

 

 

 

 

 

В Івано-Франківську, Калуші та Снятині представники ОПОРИ зафіксували білборди партії «Наш Край» із написом: «Сила господарників та професіоналів. Наш край».

 

 

У Калуші зафіксовано політичну рекламу «Української партії» - «Українська партія. Завжди разом з громадою», а у Коломиї - партій «Сила і Честь» та «Голос».

 

 

 

 

Дочасною агітацією зловживають не лише партії, а й потенційні кандидати, які братимуть участь у місцевих виборах 25 жовтня. Зокрема, ще до 15 вересня в Івано-Франківську зафіксовано білборди потенційної кандидатки від УГП Наталії Сербин.

 

 

Також до ОПОРА зафіксувала зовнішню політичну рекламу потенційних кандидатів від «Слуги народу» Олександра Богачова та Ігоря Рудко, а також Тараса Іщенка від партії «УДАР».

 

 

 

 

У Коломиї зустрічається політична реклама потенційного кандидата Богдана Станіславського - «Зміни починаються з голови. Богдан Станіславський. Творимо Коломию Великою», а у Верховині ОПОРА зафіксувала політичну рекламу Ярослава Стефарука.

 

 

 

А от найактивніше зустрічі із жителями міст проводить ВО «Свобода». До прикладу, у мікрорайонах Івано-Франківська під час таких зустрічей представляють потенційних кандидатів від партії на місцеві вибори.

 

Як зазначає координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Івано-Франківській області Богдан Морикіт, дочасна агітації навіть на етапі висунення та реєстрації кандидатів суперечить принципу рівних можливостей.

Агітація розпочинається на наступний день після реєстрації кандидата, а партія набуває суб’єктності на наступний день після висунення кандидатів.

 

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття