На Прикарпатті продовжують опрацьовувати зміни перспективного плану формування ОТГ (ФОТО)

  • 29 Листопада 2019, 09:00

На Франківщині проходять виїзні консультації з органами місцевого самоврядування щодо розроблення проектів змін перспективного плану формування територій громад області.

Проводяться вони на виконання доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука за участю сільських та селищних голів, голів ОТГ, депутатів різних рівнів, керівників установ та організацій, експертів, громадськості, пише Перший Політичний з посиланням на сайт Івано-Франківської ОДА.

 

 

Одна із таких зустрічей учора відбулася у Богородчанському районі. Спілкувалися та дискутували з представниками місцевих громад заступник голови облдержадміністрації Світлана Онищук, фахівці структурних підрозділів ОДА у галузях фінансів, культури, охорони здоров’я, виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України Юрій Стефанчук та інші.

 

Читайте також:       Відбулися бюджетні про проект бюджету Тлумацької ОТГ на 2020 рік (ФОТО)

 

Учасників консультацій про стан проходження і перспективи реформи децентралізації в Івано-Франківській області проінформував радник голови ОДА Валерій Крецул, підкресливши, що будується вона на принципах субсидіарності, надання достатнього спектру повноважень, фінансової спроможності та укрупнення територіальних громад, що закріплено в Європейській хартії місцевого самоврядування, та відповідно до вимог законодавства України.  

 

 

Зауважимо, до оновленого перспективного плану формування територій громад області запропоновано внести чотири спроможні об’єднані територіальні громади Богородчанського району:

  • Богородчанську,
  • Дзвиняцьку,
  • Солотвинську,
  • Старобогородчанську.

Така модель, на думку експертів, повністю відповідає методиці формування спроможних територіальних громад.

 

 

Голови уже створених Старобогородчанської та Дзвиняцької об’єднаних територіальних громад розповіли про основні здобутки: реалізовані проєкти, введені в експлуатацію об’єкти інфраструктури, відремонтовані дороги тощо.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття