На Прикарпатті запрацює проект «Поліцейський офіцер громади»

  • 10 Лютого 2020, 16:32

У 2019 році Національною поліцією впроваджено пілотний проект «Поліцейський офіцер громади», метою якого є поглиблення співпраці поліції з місцевими громадами. В цьому році проект розпочне діяти і в Івано-Франківській області.

«Це поліцейський, котрий несе службу в об’єднаних територіальних громадах – у сільській місцевості та невеликих містах. Він відкритий для людей, особисто знає мешканців та їхні проблеми, надає якісні поліцейські послуги для створення спільного безпечного середовища», - розповів начальник обласної поліції Володимир Голубош.

 

Читайте також:       Соцмережі вибухнули мемами на фото Трампа з помаранчевим обличчям

 

У 2020 році проект запрацює і на Прикарпатті. Однак поліція самотужки не вирішить усіх проблем, пов’язаних із реалізацією цього проекту, тому Володимир Голубош закликав місцеву владу та голів ОТГ максимально сприяти цьому процесу.

«Ми сподіваємось на підтримку обласної влади у реалізації проекту «Поліцейський офіцер громади». Адже тільки спільні зусилля поліції, органів влади та громад дозволять досягнути мети – створення безпечного простору для прикарпатців», - додав керівник поліції Прикарпаття.

Крім того, з метою покращення реагування на повідомлення та розкриття злочинів за «гарячими слідами» одним із пріоритетних завдань Національної поліції на 2020 рік визначено розвиток систем відеонагляду із потужною аналітичною складовою.

Зокрема, розпізнавання облич людей та номерних знаків транспортних засобів.

«Користуючись нагодою, хочу подякувати владі за надану підтримку та виділення коштів у рамках регіональної цільової програми профілактики правопорушень на 2016-2020 роки», - сказав Володимир Голубош.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття