Важливо

На урядовому селекторі обговорили створення нових моделей мережі і надання публічних сервісів та послуг у громадах

  • 18 Жовтня 2019, 09:57

Вчора, 17 жовтня, відбулась Всеукраїнська селекторна нарада під керівництвом Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука.

До питань порядку денного наради увійшла підготовка регіонів до старту опалювального сезону, моделювання мережі публічних сервісів та послуг, перегляд перспективних планів формування територій громад областей, оптимізація структурних підрозділів райдержадміністрацій та граничної чисельності таких підрозділів.

Участь у її роботі взяли заступники голови облдержадміністрації та керівники структурних підрозділів ОДА.

Зазначалося, що в рамках оптимізації будуть ліквідовані кілька структурних підрозділів райдержадміністрації, зокрема, агропромислового розвитку, зв’язків з громадськістю, охорони здоров’я, туризму, економіки.

Також ряд підрозділів будуть об’єднані.

Так, структурний підрозділ молоді і спорту об’єднають із культурою, житлово-комунального господарства із містобудуванням та інфраструктурою.

 

Читайте також:   Фінансова (де)мотивація: парламент вдарить гривнею по прогульниках (ВІДЕО)

 

Йшлося під час онлайн-наради і про створення нових моделей мережі надання публічних сервісних та послуг у громадах.

Зокрема, на прикладі громад двох районів Івано-Франківської області було презентовано нову модель функціонування закладів освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, центрів безпеки, установ соціальної сфери. 

Джерело

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття