На замітку прикарпатцям: ЦВК спростила процедуру зміни місця голосування (ВІДЕО)

  • 5 Червня 2019, 11:41

Для зміни місця голосування громадянам тепер потрібно лише написати заяву і надати оригінали паспорта.

"Виборцю непотрібно буде подавати документ, який підтверджує зміну місця голосування. На сьогоднішній день виборець подає лише заяву та підтверджуючий документ (паспорт). В заяві вказує обгрунтування причин, чому йому необхідно змінити місце голосування",- зазначає начальник відділу держреєстру виборців Івано-Франківської ОДА Ігор Владика.

Такі умови зумовлені масовими переміщеннями громадян в межах країни. За його словами "не завжди можна обгрунтувати приватну поїздку якимось документом", пише Перший Політичний.

"Влітку багато людей беруть відпустки, тому це спрощує процедуру і дає більшій кількості громадян змінювати місце голосування, не задумуючись над тим, який підтверджуючий документ їм знайти",- підкреслює посадовець.

Зазначається, що виборець, який змінив місце голосування зможе голосувати лише за кандидатів в депутати тільки за партійним списком. Тобто виборець, який змінює місце голосування не в межах свого виборчого округу, голосувати за депутатів-мажоритарників не зможе.

Мешканці Івано-Франківська можуть подати заяву про зміну місця голосування до 15 липня включно. 

 

Відео:  ОТБ "Галичина"

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття