НАБУ закрило справу проти Гройсмана

  • 16 Серпня 2019, 13:19

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) закрило кримінальне провадження за фактом можливих зловживань і службової недбалості прем'єр-міністра Володимира Гройсмана.

Про це йдеться в матеріалах суду, передають Українські Новини.

Згідно з документом, НАБУ проводило досудове розслідування за ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу з 23 листопада 2018 року.

З матеріалів справи вбачається, що 25 січня детектив НАБУ Черенкова закрила справу у зв'язку з відсутністю діях Гройсмана складу кримінального злочину.

 

Читайте також:    Депутати погодили приєднання Черніїва і Підлужжя до Франківська

 

З постанови детектива випливає, що в ході розслідування перевірялися можливі зловживання та службова недбалість прем'єр-міністра у зв'язку з прийняттям Кабінетом Міністрів України розпорядження № 376-р від 07.06.2017 про передачу будівлі санаторію у Моршині Львівської області в управління Державної прикордонної служби.

У ході розслідування справи детектив не встановив факт заподіяння шкоди державним інтересам в результаті прийняття розпорядження, що свідчить про відсутність об'єктивних і суб'єктивних ознак кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу.

На це рішення НАБУ була подана скарга до суду, в якій позивач просив скасувати закриття справи щодо Гройсмана та відновити розслідування, однак у червні суд відхилив скаргу і визнав, що справу було закрито на законних підставах.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття