НАБУ завело справу на Кличка

  • 2 Листопада 2019, 09:00
  • 1 Коментар

Справу стосовно Кличка відкрили на вимогу ВАКС.

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) завело справу на мера Києва Віталія Кличка на вимогу Вищого антикорупційного суду. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на рішення ВАКС, опубліковане в Єдиному реєстрі судових рішень.

Повідомляється, що до суду надійшла скарга на бездіяльність НАБУ, яке не вносило відомості про кримінальний злочин в Єдиний реєстр досудових розслідувань. Постановою слідчого судді ВАКС від 30 вересня 2019 року провадження було відкрито.

В ході судового засідання позивач підтвердив, що вважає незаконним бездіяльність НАБУ, оскільки до ЕРДР не були внесені відомості про порушення глави КМДА Віталія Кличка, викладених в депутатському зверненні. У той же час в самому НАБУ відзначили, що вже розслідують кримінальну справу за фактом можливих зловживань посадовими особами "Дирекції будівництва шляхово-транспортних споруд Києва" під час будівництва Шулявського шляхопроводу.

Схожі Новини

Коментарі

s7

2019-11-02 17:21:31

Скажи кто твой друг, и я скажу кто ты. Дружок клычка микитась размышлял над тем, чтобы убить свидетеля и подозреваемого по делу против него, утверждают в САП: https://twnews.co/ua-news/sud-arestoval-eks-nardepa-mikitasia


Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття