Нардеп Едуард Прощук розповів про результати напрацювань екологічного комітету

  • 15 Травня 2020, 14:20

Представники екологічного комітету рекомендували Кабміну роз’єднання Міністерства енергетики та захисту довкілля України на дві окремі структури.

"Так як зараз міністерство більш скероване на енергетику ніж на екологію та поєднує в собі взаємовиключні функції, які стосуються і захисту і забруднення навколишнього середовища. В підпорядкуванні міністерства є підприємства, що входять у ТОП-100 забруднювачів атмосферного повітря, а це не поєднується із охороною довкілля, яка є нашим пріоритетом",- зауважив Едуард Прощук.

Як зазначає нардеп, члени комітету вирішили ініціювати спільне засідання з бюджетним комітетом для відновлення фінансування державних програм по екології та направити до Кабміну відповідне звернення:

"Повернення фінансування допоможе вирішити проблеми із забрудненням водойм, грунтів та повітря".

Також ініціювали створення робочої групи з членів комітету щодо проблеми лісових пожеж.

"Наша мета - фіналізувати законопроект, який би передбачав превентивні заходи для попередження й уникнення пожеж та пом'якшення їх наслідків для навколишнього середовища",- зазначає Едуард Прощук.

 

 

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття