Нардеп Олександр Шевченко побудує в Карпатах біатлонний комплекс за 148 млн грн

  • 10 Липня 2019, 15:03

Підконтрольне Шевченко ТОВ "ПБС" виграло тендер на будівництво першої черги комплексу

ТОВ "ПБС", підконтрольна власникові гірськолижного курорту "Буковель" народному депутату Олександру Шевченко, почне будівництво біатлонного комплексу за 148 млн грн в селі Поляниця на Прикарпатті. Про це повідомляється в системі "Прозорро".

Згідно з інформацією про предмет закупівлі, переможець тендеру в поточному році придбає і змонтує обладнання, виконає вертикальне планування, побудує асфальтовану лижно-ролерну трасу, підпірну стінку стрільбища, кабельні електролінії.

 

Читайте також:   До поліції Прикарпаття надійшло 73 повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства

 

Також будуть побудовані водопровідні та каналізаційні мережі, системи засніження на біатлонній трасі, автомобільний тунель під лижно-ролерною трасою, міст для автомобілів і лижно-ролерною трасою шириною 14 м, залізобетонний міст і щебеневу основу автомобільної дороги.

За інформацією ЗМІ, Івано-Франківська компанія "ПБС" контролюється народним депутатом Олександром Шевченком. Також в тендері брали участь ТОВ "Полтавабудцентр" та ТОВ "Автомагістраль-Південь" з Одеси.

Стартова ціна проекту становила 153,2 млн грн, але під час аукціону переможець знизив ціну на 3%.

Джерело

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття