Нардеп: у Раді обурені невихованістю Зеленського

  • 15 Травня 2019, 11:02

Народний депутат від Блоку Петра Порошенка Володимир Куренной заявив, що відеозвернення обраного президента Володимира Зеленського з вимогою призначити його інавгурацію 19 травня образило навіть тих депутатів, які лояльно ставилися до нього.

В ефірі Радіо Свобода Куренной сказав, що Зеленському не варто налаштовувати проти себе весь парламент, пише Перший Політичний.

"Якщо хочеш отримати 226 голосів у парламенті (я не впевнений, що Зеленський саме хоче отримати 226 у четвер за 19 травня), то, зрозуміло, не налаштовуєш проти себе весь парламент", - зазначив він.

При цьому, за словами депутата, у фракції БПП немає принципової позиції щодо дати інавгурації Зеленського.

"Немає у БПП позиції, що тільки треба 28-го чи 29-го, чи на початку червня. Наша позиція однозначна: ми готові на будь-яку дату і готові голосувати. Ми не боїмося розпуску Ради, особливо на тлі всіх цих подій. Розуміємо, що новий президент хоче продемонструвати свою максимальну ефективність і спроможність. Але питання тільки в одному – чи є у нього конституційні, правові підстави для розпуску Ради", - додав Куренной.

 Нагадаємо, 10 травня Володимир Зеленський записав відеозвернення в якому звинуватив Петра Порошенка в затягуванні його інавгурації, а також зажадав від Верховної Ради провести інавгурацію 19 травня.

У відповідь в Адміністрації президента заявили, що питання призначення дати інавгурації Зеленського відноситься виключно до компетенції Верховної Ради, а не Порошенка.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття