Важливо

Нардепи Едуард Прощук та Ігор Фріс відстоюють інтереси громади щодо будівництва свинокомплексу у селах Насташине та Конюшки

  • 4 Листопада 2019, 13:31

Інвестори ТзОВ «Захід Буд Бізнес» та ТОВ «Лемберг Агро» розпочали роботи незаконно, що й спричинило хвилю протестів від прикарпатців.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав обранець від округу №85 Едуард Прощук, повідомляє Перший Політичний.

У Галицькій РДА відбулась робоча нарада з усіма представниками, щодо врегулювання питання будівництва свинокомплексу на території двох сіл Насташине Галицького району та Конюшки Рогатинського району. 

Інвестори ТзОВ «Захід Буд Бізнес» та ТОВ «Лемберг Агро» розпочали роботи з порушенням законодавства:

"Представники фірм-інвесторів наразі лише виготовляють необхідну документацію. Затвердженого детального плану території та зміни цільового призначення сільськогосподарських земель немає. Відкрито кримінальне провадження, щодо неправомірних дій з втручання у землю – а саме зняття родючого шару",- зазначає нардеп.

Під час робочої зустрічі помічник Едуарда Прощука Петро Матейко запропонував дати протокольне доручення підготувати варіанти земельних ділянок рівноцінні тій, проти якої виступає громада. А на наступному засіданні розглянути ці альтернативні варіанти ділянок. 

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття