Нардепи від "Слуги народу" у звіті про поїздку в Давос переплутали бізнесмена з британським музикантом

  • 24 Березня 2020, 14:20

У офіційних звітах про відрядження, поданих на ім’я голови ВР Дмитра Разумкова, депутати зі "Слуги Народу" Роксолана Підласа і Дмитро Наталуха зробили одну й ту ж помилку.

Народні депутати зі "Слуги народу", які у Давосі у січні відвідали захід, організований фондом Віктора Пінчука, у звітах про цю поїздку написали, що зустрічались там з учасником легендарного гурту The Cure Робертом Смітом, натомість у заході брав участь інший Роберт Сміт - бізнесмен з США. Про це йдеться у розслідуванні програми "Схеми: корупція в деталях", пише Радіо свобода.

Після відвідин заходу олігарха у Швейцарії у січні 2020 року розпорядженням голови Верховної Ради депутатам була встановлена вимога: впродовж тижня після повернення написати "звіти про поїздку... проведену роботу та користь для України" - зазначено у документі.

Як виявили журналісти, подані звіти двох депутатів від "Слуги народу" Роксолани Підласої та Дмитра Наталухи - майже ідентичні. Обидва згадали тодішнього прем’єр-міністра Олексія Гончарука та про виступ президента Володимира Зеленського.

Опис Українського сніданку, організованого фондом олігарха, у обох депутатів був зазначений ідентично. Обидва парламентарі також зробили одну і ту ж помилку - написали, що зустрічалися з Робертом Смітом, британським музикантом, хоча, імовірно, йшлося про іншого Роберта Сміта, не виконавця, а бізнесмена.

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття