Важливо

Народні депутати допомагають постраждалим від паводку районам Прикарпаття

  • 26 Червня 2020, 20:37
  • 1 Коментар

Прикарпаття оговтується від великої води.

Впродовж 22-23 червня в області випала понад двомісячна норма опадів, що призвело до масштабних паводків, пише Типовий Франківськ.

Прем'єр-міністр днями оглянувши наслідки стихії назвав ситуацію критичною, а масштаби більшими ніж у 2008 році. На позачерговому засіданні Уряд виділив Івано-Франківській області першу допомогу у сумі 480 мільйонів гривень на подолання наслідків негоди.

Стихія нанесла шкоди усім районам Франківщини, але найбільше потерпіли Верховинський, Калуський, Галицький, Надвірнянський, Тисменицький, Тлумацький райони і Яремчанська міська рада.

Рятувальники, правоохоронці та Нацгвардія, дорожники області щодня ліквідовують наслідки негоди.

Крім того, найбільш підтопленим районам, де люди відрізані від світу допомагають небайдужі волонтери, громадські активісти й окремі народні депутати.

Постраждалим доставляють питну воду та продукти першої необхідності.

Народний депутат Ігор Фріс звернувся до однієї з найбільших продуктових компаній з приводу надання допомоги людям із підтоплених населених пунктів - станом на сьогодні роздали 950 продуктових наборів. Едуард Прощук, для одного з найбільш постраждалих районів закупив 4 тони питної води. 

За оновленою інформацією рятувальників в області:

  • евакуйовано з будинків 625 людей,
  • перевезено через підтоплені ділянки територій 2169 осіб,
  • підтоплено 13109 будинків,
  • зруйновано та пошкоджено 943 км доріг та 313 мостів і мостових переходів.

Залишається обмеженим транспортне сполучення до 19 населених пунктів (2 в Тисменицькому, 2 в Косівському, 3 в Надвірнянському та 12 в Верховинському районах).

Схожі Новини

Коментарі

Андрей

2020-06-27 01:18:15

Приветствуем! Наша команда является инженерами по созданию сайтов любой сложности: от Интернет-магазинов до Онлайн-Школ. Если вам интересно, вы можете связаться любым удобным для вас способом с нашего сайта: http://woowpteam.ru или пишите к нам на почту woowpteam.ru@yandex.ru С уважением, Команда WP DEV


Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття