Народний депутат Едуард Прощук роз'яснив важливість прийнятих напередодні законопроектів

  • 20 Травня 2020, 09:00

Верховна Рада повернулась до звичного режиму роботи.

Як зазначає Едуард Прощук, депутати Верховної Ради прийняли законопроект, який після другого читання дозволить громадянам у відділенні "Укрпошти" отримати банківську картку, відкрити депозит, оплачувати карткою комунальні послуги, отримувати пенсію, соцдопомогу чи зарплату.

Депутати підтримали важливий для «Великого будівництва» законопроект №2680.

"Він спрощує отримання документів для реконструкцій та капітальних ремонтів автомобільних доріг та дозволить уникнути затягувань у видачі документів. А це шанс оптимізувати роботу й пришвидшити терміни будівництва доріг",- зауважує обранець від 85 виборчого округу.

Також перше читання пройшов проект закону, який встановлює однакові для всіх авіаперевізників правила справляння державних зборів:

"Тобто за кожного пасажира, який відлітає з аеропорту України, та за кожну тонну вантажу, що відправляється чи прибуває до аеропорту України. Законопроект відповідає міжнародній практиці оподаткування в авіації європейських країн".

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття