Нарощуємо зброю, щоб стимулювати роззброєння: Путін зробив курйозну заяву (ВІДЕО)

  • 7 Листопада 2019, 14:42

Президент Росії Володимир Путін зробив неоднозначну заяву щодо можливої гонки озброєнь. Путін підкреслив, що Росія продовжує активно нарощувати свій військовий потенціал, але, водночас, він запевнив: його держава готова зробити все, щоб стимулювати процеси роззброєння.

Російські армія і флот довели свою високу готовність, а влада готова нарощувати військовий потенціал, наголосив російський лідер. Про це повідомляє видання ТАСС.

"Ми маємо намір ставити на бoйове чергування системи гіперзвукoвого, лазерного, іншого сучасного озброєння, якого пoки немає в інших країн",– запевнив президент Росії.

 

Читайте також:      Дубовецька ОТГ отримала висновок ОДА

 

При цьому, наголосив він, для Росії це не є приводом комусь погрожувати. Навпаки – все робиться для того, аби стимулювати процеси роззброєння.

"Ми готові зробити все можливе, щоб підштовхнути процес роззброєння з врахуванням російських новітніх систем озброєнням. Їх завданням є виключно гарантія безпеки на фоні загроз для Росії, які зростають", – заявив Путін.

 

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття