Насалик запропонував "ЗЕкоманді і команді Пороха" помірятися силами у спорті (ВІДЕО)

  • 8 Квітня 2019, 12:54

Міністр енергетики, колишній міський голова Калуша Ігор Насалик опублікував відео, як він піднімає 100-кілограмову штангу та дві 30-кілограмові гантелі. Себе він називає представником команди "Україні потрібен Порох" і кидає виклик команді "Зе".

Ігор Насалик пропонує прихильникам кандидатів у президенти замінити змагання у соцмережах на змагання у силовому спорті, пише Курс.

"Звичайно, кожен виражає свої емоції різним чином, інколи не найкращим (соціальні мережі дають таку можливість). Це не об’єднає націю. Я пропоную позмагатись ЗЕкоманді і команді "Україні потрібен Порох" в спорті, який завжди об'єднує ! Учасники 40 млн громадян, дисципліна складається з двох вправ – жим штанги 100 кг лежачи і жим гантелів по 30 кг сидячи", – зазначає Насалик.

Учасники формуються в категоріях 18 – 25 років, 25 –35, 35 – 45, 45 – 55 і 55 + . Переможе той, хто зробить максимальну кількість чистих повторів. Переможцю в кожній категорії Насалик пропонує приз – по 50 000 грн.

"Термін дії змагань до 24:00 18 квітня 2019 року. Підтримка бізнесменів вітається і збільшить призовий фонд. Розпочинаємо. Команда "Україні потрібен Порох", категорія 55 + , місто Калуш", – написав Насалик.

Він закликає під його дописом розміщати відео з виконанням вправ, вказувати назву команди (ЗЕкоманда чи команда "Україні потрібен Порох"), вікову категорію та місто. Сам Насалик на відео підняв 10 разів штангу та 12 – гантелі.

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття