Насос і надувна лялька. «Слуга народу» Тищенко оригінально пояснив формулу Штайнмайєра

  • 3 Жовтня 2019, 11:31

Депутат від Слуги народу Микола Тищенко осоромився при спробі відповісти на питання про формулу Штайнмайєра.

Відповідне відео опублікувало Громадське.

Тищенко поставили запитання про формулу Штайнмайєра, а також запитали, що він думає з приводу розведення сил на Донбасі. У відповідь нардеп почав плутано пояснювати, що винна попередня влада і порівняв Україну з насосом.

"Я порівнюю сьогодні Україна, нашу рідну, нашу Україну, яку нам побудували наші попередники, з насосом. Де куди не візьмеш, що не береш - все щось не працює", - заявив депутат.

А коли у нього знову запитали, чи знає він, що передбачає ця формула, нардеп намагався відповісти загальними словами.

"Я про формулу вже сказав. Це розведення. Найголовніше треба зрозуміти, тільки під наглядом ОБСЄ. І тільки за законами України. Все, крапка", - сказав Тищенко.

Після цього Тищенко став розповідати про надувну ляльку.

"Ви, наприклад, берете іграшку. Ляльку берете, ось берете ляльку. Наприклад, надувну ляльку ви берете. Ви знаєте, як з нею впоратися? Ось ляльку берете. І щоб знати, як ... Або, не знаю, машину, купуєте машину. Ви знаєте, як з нею? Ось, щоб впоратися з цим завданням треба інструкція", - невиразно додав нардеп.

Це вже не перший інцидент за участю Тищенко. Зокрема, він нахамив журналістці Радіо Свобода, оскільки йому не сподобалося запитання про склад нового Кабміну, за який він проголосував.

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття