Важливо

Нацбанк заявив про атаку з боку Коломойського

  • 27 Листопада 2019, 13:18

Нацбанк опублікував звернення.

Правління Національного банку заявляє про атаку, ініційовану олігархом Ігорем Коломойським. Про це повідомляє прес-служба банку.

Нацбанк заявив про "наклеп у медіа та проплачені мітинги під стінами банку".

"Кілька тижнів триває сфокусована атака на Національний банк у формі замовних спекуляцій та наклепу у медіа, проплачених мітингів під стінами НБУ і навіть спроби насильницького вторгнення в НБУ "тітушками", - йдеться в заяві.

 

Читайте також:    Завійська громада виявила намір ввійти до складу Новицької ОТГ

 

За даними НБУ, такі дії здійснює олігарх та ексвласник ПриватБанку Ігор Коломойський.

"Ми вважаємо, що цей тиск на Національний банк здійснює олігарх та ексвласник ПриватБанку Ігор Коломойський, який заборгував державі 5,5 млрд доларів, виведених із ПриватБанку до націоналізації. Водночас держава - президент, уряд, Національний банк - об’єднані єдиною позицією, що кошти мають бути повернуті", - йдеться у повідомленні.

Нацбанк вважає, що метою таких дій олігарха є дискредитація банку, небажання повертати кошти та стати на заваді співпраці України з міжнародними партнерами та насамперед Міжнародним валютним фондом.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття