Націоналісти дали Зеленському добу, аби відповісти на "інформаційний шабаш" Кремля

  • 8 Липня 2019, 09:05

"Національний Корпус" дає президенту Володимиру Зеленському добу на те, щоб відповісти на плани провести "телеміст між Росією та Україною", запланований каналом "Newsone", близьким до Віктора Медведчука. Про це заявив лідер партії "Національний Корпус", засновник полку "Азов" і народний депутат України Андрій Білецький у блозі на "Українській правді".

Про це заявив лідер партії "Національний Корпус", засновник полку "Азов" і народний депутат України Андрій Білецький у блозі на "Українській правді".

"Головне обличчя кремлівської пропаганди анонсує телеміст між Росією та Україною. Від імені України говоритимуть маріонетки Медведчука, які існують на гроші Росії. Мета цієї інформаційної диверсії очевидна", – заявив він.

"Програма максимум – символічно поставити Україну в принизливу позу розкаяння і капітуляції перед силою РФ, додати Медведчуку балів перед виборами. Програма мінімум, якщо не вийде, – показати, що ініціативи миру між Україною та РФ зривають "фашисти" і, знову ж-таки, додати балів Медведчуку перед виборами" – вважає Білецький.

"Що ми, українські націоналісти з цього приводу думаємо: Путіну "нужно поговорить". Нехай він поговорить з 13 тисячами мертвих, яких убили його солдати в нашій країні. А нам, українським націоналістам, "нужно поговорить" з нашим новим президентом Володимиром Зеленським" – заявив він.

Білецький наголосив: "Не з журналістами-маріонетками, не з Тарасом Козаком і навіть не з Віктором Медведчуком чи іншими "зеленими чоловічками" Кремля".

"Ми даємо Володимиру Зеленському добу на адекватну (!!!) відповідь на інформаційний шабаш, який готує Кремль тут, у Києві. Відповідь має бути адекватною. Лідера держави, яка перебуває у стані війни. Не клоуна, не артиста з олігархічних корпоративів, а Президента", – наполягає він.

"Інакше відповідь "зеленим чоловічкам" Кремля почнуть давати "чорні чоловічки". Думай. Те", – попередив Білецький.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття