Важливо

Найбільше з-поміж партій на рекламу у Facebook витрачають сторінки УГП, Партії Шарія та ЄС

  • 21 Серпня 2020, 09:06

Рух ЧЕСНО порахував сукупні витрати офіційних сторінок політичних партій (сторінок партій у регіонах та офіційних сторінок нардепів від політсил) на рекламу у Фейсбук протягом січня-липня 2020-го року

Найбільше на рекламу у Фейсбук з-поміж партій на офіційних сторінках витрачають Українська галицька партія, Партія Шарія та ЄС.

Витрати партій, як і загалом політична реклама у Facebook, помітно зростають перед місцевими виборами 2020 року.

 

 

Найбільше протягом минулих 7 місяців на рекламу у Facebook витратила Українська галицька партія (УГП) – 23,1 тисячі доларів з 5 партійних сторінок. Політсила поступово збільшувала вкладення: у січні заплатила 180 доларів, а в червні-липні – по 2,5 тисячі доларів. Завдяки цьому 2 з 5 активних сторінок УГП опинились у ТОП-20 сторінок за витратами.

За УГП з 20 тисячами доларів, витраченими на рекламу в соцмережі, йде “Партія Шарія” (4 сторінки), на третьому місці – “Європейська солідарність” (27 сторінок).

“Слуга народу” заплатила за рекламу понад 15 тисяч доларів (11 сторінок). Найбільше – головна сторінка партії, яка в січні-лютому не витратила у Facebook жодної копійки, а тільки в липні – 3 тисячі доларів.

Партія “Голос” наразі витратила 7,2 тисячі доларів. Найбільше – її головна сторінка (5,2 тисячі доларів).

Джерело: ЧЕСНО.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття