Найсвіжіша соціологія по 89-му виборчому округу (інфографіка)

  • 14 Липня 2019, 15:08

Якби вибори до Верховної Ради України проводилися наступної неділі, то 19% тих, хто має намір голосувати і визначився, підтримали б чинного народного депутата Юрія Солов’я.

Якби вибори до Верховної Ради України проводилися наступної неділі, то 19% тих, хто має намір голосувати і визначився, підтримали б чинного народного депутата Юрія Солов’я.

Про це свідчать результати соціологічного опитування проведеного групою ГО «Клуб виборців» протягом 3-10 липня 2019 року.

Серед висунутих кандидатів по 89 виборчому окрузі лідером електоральних симпатій виборців Верховинського, Косівського та Снятинського районів є чинний народний депутат України Юрій Соловей, висунутий від політичної партії «УДАР», якого готові підтримати 19% тих, хто має намір голосувати і визначився з симпатіями.

На другому місці – кандидат від «Батьківщини» Петро Книшук з підтримкою 13,5%, далі – представник партії «Слуга народу» Володимир Тимофійчук, за нього готові проголосувати 10% виборців.

9% громадян готові проголосувати за самовисуванця Романа Реведжука, 8,5%виборців готові підтримати самовисуванця Володимира Зузяка.

Також 8,5% електоральних уподобань має самовисуванець Дмитро Сіреджук.

5% громадян висловили бажання проголосувати за кандидата від «Громадянської позиції» Володимира Томаша, 4,5% підтримують кандидата від «Європейської Солідарності» Сергія Басараба.

4% громадян підтримує кандидата від ВО «Свобода» Романа Матейчука, 4% - представника «Голосу» Віталія Качкана.

3% виборців готові проголосувати за самовисуванця Олега Атаманюка. Решту кандидатів підтримує менше ніж 2%.

7,5% виборців ще не визначилися за кого готові віддати свій голос на виборах 21 липня 2019 року. Соціологічне дослідження проводилося методом стандартизованого інтерв'ю „face-to-face” за місцем проживання респондента.

Об’єм вибірки – 500 анкет. Польовий етап дослідження тривав з 3 по 10 липня 2019 року. Статистична похибка репрезентативності не перевищує 2,5%.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття