Назарій Тодорів – кандидат на голову Коломийської громади від команди «За майбутнє»

  • 17 Вересня 2020, 14:22

У Коломиї представили кандидата на голову територіальної громади. Ним став відомий на Прикарпатті громадський діяч та благодійник Назарій Тодорів.

Він переконаний, що Коломия повинна стати ще комфортнішою для життя, а для цього потрібно зробити великий крок вперед, пише Перший Політичний.

«Чому я вирішив доєднатися до цієї команди? Моя історія побудована на словах Любомира Гузара, що політика – це найвища проява допомоги людям. Коли не стало мого друга Андрія Коника моє життя кардинально помінялось. В той момент я зрозумів, що завтрашнього дня може не настати. І навіть в молодому віці. Тоді я пообіцяв собі, що кожен день присвячуватиму допомозі людям. Як ви знаєте, один в полі не воїн. Тож саме з командою «За майбутнє» я хочу будувати нове, добре, комфортне майбутнє нашого міста», - підкреслив Назарій Тодорів.

За його словами, роботи у Коломиї чимало. Насамперед потрібно зробити дороги, покращити інфраструктуру та викорінити корупцію.

«Настав той момент коли потрібно рухатися ще більшими кроками. Тому я прийняв рішення висувати свою кандидатуру на посаду голови Коломийської ТГ. Настав той момент, коли ми не шукаємо ні нових облич, ні старих. У нашій команді є професіонали, успішні люди, які показали, що можна дійсно працювати на благо громади на тому місці де вони є. Впевнений, що за наступні п’ять років спільно з командою «За майбутнє» ми зробимо наше місто ще кращим для життя», - наголосив кандидат на голову Коломийської територіальної громади.

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття