Нефьодов просить суд поновити його на посаді голови митниці

  • 20 Травня 2020, 17:00

Максим Нефьодов просить Окружний адміністративний суд Києва поновити його на посаді голови Державної митної служби.

Відповідний позов надійшов до суду, повідомляє прес-служба ОАСК.

«Позивач, зокрема, просить суд визнати протравним та скасувати розпорядження Кабінету міністрів України, датоване 24 квітня, «Про звільнення Нефьодова Максима Євгеновича з посади голови Державної митної служби України» і просить поновити його на зазначеній посаді.

Водночас позивач Максим Нефьодов, просить ОАСК стягнути на його користь суму середнього заробітку за час вимушеного прогулу виходячи з розміру його середньоденної (годинної) заробітної плати», – ідеться в повідомленні.

Суд вирішує питання щодо відкриття провадження за даним адміністративним позовом, інформує пресслужба.

Президент України Володимир Зеленський на пресконференції 20 травня заявив, що ексголова Державної митної служби Максим Нефьодов може працювати в Офісі президента.

«Мінус десятки мільярдів гривень за рік, немає наповнення бюджету», – так Зеленський оцінив результати роботи Нефьодова на посаді.

24 квітня уряд звільнив з посади керівників Державної митної служби Максима Нефьодова та його заступників, а також голову Державної податкової служби Сергія Верланова.

Сергій Верланов очолив Податкову службу в травні 2019 року. Нефьодов став керівником Митної служби в липні.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття