"Немає особистих амбіцій". Вітренко відповів на запитання про свою ймовірну роботу в уряді України

  • 23 Серпня 2019, 10:37

У партії "Слуга народу" розглядають кандидатуру виконавчого директора "Нафтогазу" Юрія Вітренка на посаду прем'єр-міністра. Сам він заявив, що для нього і для сім'ї повернення в бізнес було б кращим.

Виконавчий директор групи "Нафтогаз" Юрій Вітренко заявив, що у нього немає амбіцій, щоб працювати в уряді України за президента Володимира Зеленського. Таку думку виконавчий директор групи "Нафтогаз" Юрій Вітренко висловив в інтерв'ю "Радіо Свобода", яке було опубліковано 22 серпня.

"Для мене особисто було б краще і для моєї родини, щоб я, навпаки, повернувся працювати в бізнес. Наскільки я потрібен своїй державі, що я можу зробити і наскільки це критично необхідно для держави – це інше питання. Воно обговорюється. Поки я його не коментую", – сказав він.

Вітренко наголосив, що у нього "немає особистих амбіцій бути великим начальником, можновладцем, чиновником і все інше".

 

Читайте також:     "Неправильно рахують": "Батьківщина" не підтримує розподіл комітетів "Слугою народу"

 

6 серпня новообраний нардеп від партії "Слуга народу" Давид Арахамія розповідав, що політсила розглядає чотири кандидатури на посаду прем'єр-міністра, зокрема Вітренка.

Прем'єр-міністра України призначає Верховна Рада за поданням президента України. Наразі главою уряду є Володимир Гройсман.

Джерело

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття