Важливо

"Низька результативність". Кабмін звільнив заступника міністра енергетики

  • 28 Травня 2020, 10:20

За словами міністра енергетики, причина звільнення її заступника з енергоефективності - низька результативність.

Кабінет міністрів звільнив заступника глави Мінекоенерго Олексія Рябчина. Рішення прийнято на сьогоднішньому засіданні уряду.

Народний депутат і заступник голови енергетичного комітету Верховної Ради Сергій Нагорняк попросив прокоментувати це рішення в.о. міністра енергетики  Ольгу Буславець.

"Мною проаналізовано роботу попередньої команди міністерства, яка працювала, зокрема, і над питанням енергоефективності. Дійсно, було багато напрацювань, але результативність дуже низька", - відповіла в.о. міністра.

Вона додала, що обговорювала це питання з Рябчиним і вважає, що "інша людина буде більш ефективною для вирішення поставлених завдань".

  • Олексій Рябчин був народним депутатом 8 скликання від  ВО Батьківщина. До цього працював менеджером із міжнародних комунікацій реформ в українському кризовому медіацентрі.
  • 16 квітня Кабмін призначив виконувачем обов'язків голови Міненерго  Ольгу Буславець, яка змінила на цій посаді Віталія Шубіна.

Джерело

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття