Новий етап виходу з карантину в Україні має відбуватися кожні 10 днів — МОЗ

  • 17 Травня 2020, 13:12
  • 1 Коментар

В Україні нові етапи послаблення карантину у зв'язку з коронавірусом можуть запроваджувати кожні 10 днів, якщо епідеміологічна ситуація не погіршуватиметься.

Про це в інтерв'ю BBC Україна розповів міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Він нагадав, що кожному етапу виходу з карантину відповідають певні критерії — це рівень захворюваності, порівняння випадків захворюваності 7 днів до 7 днів попередніх, заповненість ліжок у лікарнях.

Якщо критерії не виконані — обмеження знімати не будуть.

«Ми побачили, що кожні десять днів ми можемо переходити на інший етап. 22 травня, потім 1 червня, 11 червня. У кожному етапі будуть певні пом'якшення», — сказав Степанов.

Нагадаємо, 14 квітня у МОЗ розповіли, що дозволять відкрити з наступним етапом виходу з карантину 22 травня. Зокрема дозволять роботу громадського транспорту, дошкільних закладів, проводити спортивні змагання, але без глядачів, проводити ЗНО, відкрити готелі.

В інтерв'ю Степанов також зазначив, що зараз розробляють правила для роботи дитячих садочків, поки невідомо, чи потрібно дітям носити маски.

«Все, що стосується персоналу, то вони будуть у масках, буде соціальна дистанція, дезінфекція рук», — сказав міністр.

Схожі Новини

Коментарі

РЕПОСТ

2020-05-17 14:17:41

Шановна Громада! У понеділок, 18 травня, об 11-00 – Біля Офісу президента (вул.Банкова, 11), почнеться акція «Чарівний пендель для чиновників-корупціонерів!». Учасники акції вимагають негайно звільнити і притягнути до кримінальної відповідальності чиновників-корупціонерів Кабміна і КМДА, які під прикриттям карантину розкрадають бюджетні гроші, знищують ліси, вводять людей в злидні, обмежуть Конституційні права і свободи, право на свободу пересування, проводять експерименти. Запрошуються громадяни небайдужі до своєї долі і країни.


Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття