Новий проект «Простір минулого» розповідає про унікальні історичні пам’ятки Прикарпаття

  • 15 Липня 2019, 20:35

402 канал, за підтримки Благодійного фонду Тараса Виноградника, презентував історично-освітню програму «Простір минулого» про історичні, оборонні та військові споруди на території Прикарпаття, які збереглися до нашого часу.

Проект має на меті популяризувати історію краю та привертати увагу до маловідомих або забутих місць на Івано-Франківщині, які колись мали важливе значення.

До кожної програми журналіст Ольга Рега та оператор Сергій Попович проводять дослідження, запитують думки експертів та мешканців сусідніх сіл. Часто виявляється, що люди, які живуть поруч, не знають історії цих будівель.

«Чесно кажучи, коли мені показали пілотну програму про бункер в Богрівці, я був вражений тим, наскільки мало ми знаємо про нашу історію, - зазначив Тарас Виноградник. – Дуже хочеться, щоб «Простір Минулого» мотивував людей їздити Прикарпаттям і дізнаватися більше про край, в якому ми живемо».

Програма «Простір минулого» зараз доступна для перегляду на сторінці 402 телеканалу у Facebook, з серпня вона буде транслюватися у ефірі телеканалу.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття