Новообрані члени ЦВК зберуться вже сьогодні

  • 4 Жовтня 2019, 14:16

Сьогодні о 15.00 має відбутися зустріч новообраних членів Центральної виборчої комісії.

Як передає УНІАН, про це повідомив у коментарі журналістам член ЦВК Юрій Мірошниченко. За його словами, поки що йдеться лише про зустріч, а не про перше засідання членів ЦВК. Як зауважив Мірошниченко, "ми збираємося, ми просто зустрінемося. А що стосується засідання, то ми там визначимося".

 

Читайте також:      "Поширити допис”: Хто з прикарпатських мажоритарників активно “звітує” про свою діяльність у Facebook

 

Зустріч, сказав Мірошниченко, відбудеться в приміщенні ЦВК, і саме на цій зустрічі "ми визначимо, коли відбудеться перше засідання. Воно, напевно, буде торкатися і кадрових призначень, тому що треба, щоб були ухвалені певні адміністративні рішення, які пов’язані з оргроботою".

Водночас Мірошниченко відмовився говорити про те, хто на сьогодні є претендентами на посаду голови ЦВК і заступників. Як відомо, відповідно до законодавства, саме члени ЦВК на своєму засіданні обирають голову та заступників.

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття