"Облдержадміністрація створює максимально сприятливі умови для роботи бізнесу",- Дмитро Романюк

  • 12 Грудня 2019, 15:48

Заступник голови облдержадміністрації Дмитро Романюк провів робочу зустріч з представниками товариства з обмеженою відповідальністю «Падана Кемікал Компаундс» з іноземним капіталом, яке спеціалізується на виробництві широкого спектру пластифікованих і жорстких ПВХ композицій, що знайшли застосування в різних сферах, зокрема, у виготовленні кабелю і проводу, гнучких профільних та медичних виробів.

Підприємство працює на теренах Прикарпаття уже 20 років. Минулого року тут відкрито нову сучасну технологічну лінію для виробництва сировини з виготовлення ПВХ. Підприємством сплачено до бюджету 6,2 млн грн.

Середньооблікова чисельність штатних працівників на підприємстві – 64 особи. Середньомісячна заробітна плата 15276 грн. За словами керівника підприємства Вадима Бабія, нині на підприємстві спостерігаються тенденції до зростання виробництва.

 

Читайте також:      Денис Шмигаль у Галичі представив нового голову райдержадміністрації (ФОТО)

 

У той же час інвестор порушив питання щодо пошуку можливих механізмів здешевлення імпорту пластифікатів. Йшлося про процедуру митного оформлення комплектуючих, які підприємство завозить з-за кордону.

Для вирішення цього питання у зустрічі також взяли участь керівники юридичного департаменту та управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації і представник відділу митного оформлення митного поста «Прикарпаття».

«Для економіки області важливе ваше зростання та позитивна динаміка. Тому облдержадміністрація створює максимально сприятливі умови для роботи бізнесу в цілому та іноземних інвесторів, зокрема», - підкреслив Дмитро Романюк.

Варто зазначити, що під час зустрічі було обговорено можливі варіанти дій, які б дозволили врегулювати порушувані питання та підвищити конкурентоспроможність цього підприємства на зовнішньому ринку.
 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття