Важливо

Обшуки в музеї Гончара: у ДБР заявили, що Порошенко втік від слідчих, залишивши дружину (ВІДЕО)

  • 27 Травня 2020, 09:00

У Державному бюро розслідувань прокоментували сьогоднішні події в столичному музеї Івана Гончара, пов'язані з обшуками у справі про так звані "картини Порошенка".

Про це йдеться у заяві ДБР. Там наголошують, що п'ятий президент України неодноразово повідомлявся про виклик на допит до ДБР, але жодного разу не з'явився.

"Із засобів масової інформації стало відомо, що він перебуває у музеї Гончара. З метою вручення повідомлення про виклик на допит та проведення слідчих дій працівники ДБР вирушили до музею Івана Гончара. Петро Порошенко дізнавшись про можливий приїзд слідчих ДБР залишив свою дружину та покинув музей.

Саме дружина Порошенка в якості родича свідка згідно вимог КПК України і отримала повістки про виклик на чергові допити. Звертаємо увагу, що дії працівників ДБР проводились відповідно до Кримінального процесуального кодексу України", - заявили в Бюро.

У ДБР також звинуватили адміністрацію музею та інших осіб у перешкоджанні проведенню слідчих дій.

"З урахуванням подій, які відбувалися на території музею, для належного проведення необхідних слідчих дій, задіяно спецпідрозділ Державного бюро розслідувань. Під час виконання обов’язків спецпідрозділу будь-які заходи фізичного впливу не застосовувалось. Проведення слідчих дій завершено", - йдеться в повідомленні.

 

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття