Важливо

Очільник «Слуги Народу» назвав колегу «робочою бабою, як корабельна сосна»

  • 24 Червня 2020, 11:01
  • 1 Коментар

Голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко під час обговорення з главою однойменною фракції Давидом Арахамією колеги Ірини Аллахвердієвої назвав її «робочою бабою, як корабельна сосна». Сам Корнієнко каже, що запис змонтований.

Сталося це під час брифінгу у Миколаєві, коли Корнієнко та Арахамія вважали, що мікрофони вимкнені, пише hromadske.

Діалог на відео такий:

Корнієнко: Аллахвердієва взагалі красуня.

Арахамія: Так.

Корнієнко: Така піддута, звісно. Тюнинг too much (забагато — ред.). Загалом баба робоча, як корабельна сосна. Вона тут від*****ть (відпрацює — ред.) триста зустрічей за 4 місяці і виграє. Вона така вживу, енергетика.

Арахамія: Енергії багато.

Корнієнко: Ти до президента її заведеш, ти побачиш, він підстрибне. Викурить усій «айкоси» (електронна сигарета — ред.). Скаже: баба да, баба да».

Корнієнко вже відреагував на публікацію цього відео. Він стверджує, що запис змонтований, а слова вирвані з контексту й до того ж вони не мали відношення до Алахвердієвої.

«До монтажу потрапило прізвище шанованої депутатки, нашої колеги, яка жодного відношення до обговорюваних питань не мала. Я розумію, що певні фривольні слова могли образити людей - зокрема, жінок. За що від свого імені і від імені Давида приношу щирі вибачення», — написав очільник «Слуги Народу».

Також Корнієнко виправдався, мовляв, відносини з колегами вже доволі неформальні, незалежно від статі.

«Трошки близькі, трошки іронічні, але в будь-якому випадку, це відносини людей, які об’єднані однією метою і складають команду. Так, у нас є специфіка мови, якою ми спілкуємося між собою. І це наша внутрішньопартійна справа», — зазначив він.

Сама Аллахвердієва також запевнила, що опубліковане відео — монтаж.

«Мені вже подзвонили Давід Арахамія і Саша Корнієнко і присягнулися, що не говорили нічого з опублікованого», — написала вона.

 

Схожі Новини

Коментарі

СУРОВАЯ ПРАВДА

2020-06-24 11:14:15

В обществе много отвратительных явлений. Как, например, растление малолетних (педофилия), мошенничество, копрофагия (говноедство), рейдерство (рейдерастия), глисты, фекофилия, эметофилия, олигархия, урофагия, зоофилия (скотоложство)... Только почему-то акцент всегда делается не на тех явлениях, которые наносят реальный вред обществу, а на разной ерунде. Можно сколько угодно писать про секс-скандалы, но вреда от них намного меньше, чем от уголовщины. Всякие «бригады» и «бумеры», и прочая пропаганда уголовного способа жизни — всё это морально уничтожило целое поколение, привило лояльность к бандоте. Этот ущерб намного больше, чем от каких-то там секс-скандалов, которые всегда были и ещё долго будут.


Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття