Важливо

"Одна спільна рамка": керівник "Слуги народу" розповів, якою буде стратегія партії на місцевих виборах

  • 28 Липня 2020, 13:49

Партія "Слуга народу" висуватиме на місцеві вибори професійних, з певною історією успіху кандидатів. Також на кожному рівні у цих кандидатів буде своя програма.

Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив голова партії Олександр Корнієнко.

"Щодо нашої стратегії, що будемо робити на місцевих виборах – ми найближчим часом будемо поступово це все видавати. Це кілька послідовних складових. Перша – це, звичайно, кандидати. Тому що це місцеві вибори, люди голосують за людей, ми покажемо і кандидатів в мери міст, і кандидатів до обласних рад, міських рад, кандидатів на всіх рівнях, в об'єднані територіальні громади, голів громад і так далі, і я думаю, що по якості наших кандидатів виборці зроблять перші висновки, що ту лінію, яку ми заклали, що це мають бути професіонали, з досягненнями, з певною історії успіху, але ми продовжуємо наполягати на тому, що це мають бути нові люди для політики, для місцевої також", – сказав Корнієнко і додав, що партія допустить до виборів і певну кількість існуючих депутатів, але це буде "ретельний відбір".

Друга складова, продовжив політик, – це те, з чим кандидати будуть іти на місцеві вибори.

"Програма буде в кожному регіоні своя. Тому що кожний регіон по-своєму розвивається", – сказав голова партії "Слуга народу".

Разом з тим Корнієнко зауважив, що в партії буде "одна спільна рамка".

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття