Офіс президента України запустив офіційний канал у Telegram

  • 9 Липня 2019, 18:05

Про це повідомляється на Facebook-сторінці представництва глави Української держави.

"Офіційний канал Офісу президента запущено в месенджері Telegram. Підписуйтеся, щоби отримувати новини в найзручніший для вас спосіб", - йдеться в повідомленні.

В інформації про канал зазначено, що його було створено 4 липня, і станом на ранок вівторка він має 1,5 тис. учасників.

Офіційні канали ОПУ, окрім Facebook, також є на таких ресурсах, як Twitter і YouTube.

Як повідомлялося, 25 червня 2019 року президент України Володимир Зеленський затвердив Положення про Офіс президента України. Офіс президента забезпечує в установленому порядку взаємодію президента з Верховною Радою, Кабінетом Міністрів, правоохоронними, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, об'єднаннями громадян (у тому числі політичними партіями, профспілками), підприємствами, установами, організаціями, сприяє підвищенню ефективності такої взаємодії.

 

Читайте також:    #Округ83: Петро Порошенко розповів чому він та команда “Європейської солідарності” вирішили підтримати у Івано-Франківську кандидата Олексія Петечела (ВІДЕО)

 

Серед завдань - підготовка проектів конституційних подань, звернень президента до Конституційного Суду України і пропозицій щодо позиції президента у справах, які розглядає КС; забезпечення розгляду запитів народних депутатів, груп нардепів і комітетів Верховної Ради до президента.

Зеленський створив Офіс президента шляхом реорганізації та скорочення чисельності працівників Адміністрації президента України (указ №417/2019 від 20 червня).

Джерело

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття