#Округ85: Нардеп Едуард Прощук пропонує провести виїзне засідання екологічного комітету на Прикарпатті

  • 6 Листопада 2019, 10:35

На засіданні екологічного комітету народний обранець від округу №85 разом з колегами обговорили техногенно-екологічну ситуацію на території Калуського гірничо-промислового району, а саме проблему Домбровського кар'єру.

Про це Едуард Прощук написав на своїй сторінці у Facebook.

Як зазначає нардеп, екологічна ситуація на кар’єрі і прилеглих територіях має тенденцію до погіршення. Домбровський кар’єр після зняття з експлуатації був практично затоплений методом так званої «мокрої консервації».

 

Читайте також:     "Відкриті дані – крок до залучення інвестицій та розвитку",- Денис Шмигаль (ФОТО)

 

Експерти декларують поступове затоплення в межах відкритої частини масиву. Кар’єр знаходиться у стадії погіршення еколого-техногенної стійкості.

"Ситуація серйозна. Запропонував колегам з комітету навесні 2020 року провести виїзне засідання екологічного комітету на Прикарпатті. Маємо напрацювати рішення комітету для звернення до центральних органів виконавчої влади, Кабінету Міністрів тощо стосовно ситуації навколо кар'єру",- зазначає Едуард Прощук.

Депутати запропонували поєднати на виїзному засіданні питання Домбровського кар'єру із проблематикою лісового господарства України.

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття