Важливо

#Округ83: Петро Порошенко розповів чому він та команда “Європейської солідарності” вирішили підтримати у Івано-Франківську кандидата Олексія Петечела (ВІДЕО)

  • 9 Липня 2019, 12:46

Петро Порошенко розповів чому він та команда “Європейської солідарності” вирішили підтримати у Івано-Франківську кандидата Олексія Петечела.

Минулого тижня Петро Порошенко з агітаційним візитом відвідав Івано-Франківщину.

Перебуваючи у студії місцевого телеканалу “РАІ” та відповідаючи на запитання ведучого чому він та партія “Європейська солідарність” вирішили висунути по виборчому окрузі №83 в Івано-Франківську кандидата у народні депутати Олексія Петечела, відповів:

“Основна мета «Європейської солідарності» в Парламенті це є недопущення реваншу, і саме тому нам потрібні і патріоти, і професіонали, і саме таким є Олексій Петечел. Тому у мене – просто заклик для наших прихильників, заклик до всіх, хто мені довіряє, прохання: підтримайте Олексія, який іде від потужної сильної команди «Європейської солідарності» від Івано-Франківська!”

 

 

 

Довідково:

Олексій Петечел народився у 1982 році у місті Івано-Франківську.

Ріс у мікрорайоні «Гірка» та навчався у школі №16, яку закінчив із золотою медаллю. У 2004 році закінчив з відзнакою Прикарпатський національний університет (спеціальність «правознавство») й у тому ж році поступив до аспірантури, яку закінчив у 2007 році.

Із 2006 року і до цього часу викладає в Прикарпатському національному університеті, кандидат юридичних наук, доцент кафедри Кримінального права.

Викладаючи в університеті, Олексій Петечел став автором численних наукових праць та монографій. Окрім цього кандидат також працює юристом, надаючи послуги у сфері права, тому є не тільки теоретиком, але й практиком.

У 2015 році Олексія Петечела було обрано членом виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, куди він входить і до цього часу.

Одружений, виховує двох дітей.

Джерело

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття