#Округ85: мажоритарник від «Слуги народу» Едуард Прощук лідирує у 85-му окрузі - опитування

  • 15 Липня 2019, 18:31

Кандидат від партії «Слуга народу» Едуард Прощук має найбільшу підтримку серед активних виборців у 85-у окрузі (Калуський, Рогатинський та Галицький райони).

Це підтверджують дані центру «Соціоінформ».

За результатами їхнього дослідження, за Едуарда Прощука готові проголосувати понад 30% активного населення трьох районів. Підтримку Прощуку Едуарду висловлює населення молодого та середнього віку.

На друге місце перейшов Віктор Шевченко. Третє – Ігор Насалик. Менше, ніж 6% набирають представник «Голосу» – Роман Кобильник, ледь 4% набирають кандидати-самовисуванці – Віталій Кінаш, Михайло Гресько, Анатолій Чумичкін.

Абсолютними лідером серед політичних партій є «Слуга народу». Понад 40% населення готові віддати свій голос за цю партію.
Найвищий антирейтинг в окрузі – в Ігоря Насалика та Віктора Шевченка.

Опитування підтверджує, що жителі Прикарпаття хочуть бачити в Верховній Раді не колишніх нардепів, а цілеспрямованих, молодих політиків, які відкриті до виборців, активно спілкуються з людьми, мають чітке бачення розвитку краю і програму дій.

Близько половини (46,8%) людей високо оцінюють роботу президента України Володимира Зеленського.  84,8% респондентів планують взяти участь у виборах до Верховної Ради України 21 липня.

Опитування проведено Українським центром вивчення громадської думки «Соціоінформ» 5-9 липня 2019 року. Аудиторія – від 18 років і старші, 1000 респондентів. Метод: стандартизоване інтерв’ю «обличчям до обличчя» в оселі респондента. Помилка репрезентативності: +/- 2,5%.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття