#Округ85: Працюватиму в екологічному комітеті, щоб вирішити головні проблеми Прикарпаття: народний депутат Едуард Прощук

  • 9 Вересня 2019, 09:00

Народний депутат Едуард Прощук увійшов до парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування.

Едуард Прощук переміг на виборах до Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 мажоритарному виборчому округу (Калуський, Рогатинський райони та частина Галицького).

У Верховній Раді парламентар визначив для себе ключові завдання: вирішення екологічних питань області, залучення нових інвестицій на Прикарпаття та розвиток інфраструктури регіону. Про це новообраний нардеп неодноразово говорив й під час виборчої кампанії.

«У нашому регіоні є низка проблем. І один із напрямків над яким треба працювати – це екологія. Тому я увійшов до профільного Комітету. Також працюватиму відразу у кількох підкомітетах. Найближчі плани привезти колег на округ для вивчення важливого питання щодо Домбровського кар’єру. Це лише перший крок, напрацювань багато. Багато роботи попереду», – наголошує Едуард Прощук.

Зокрема, у рамках роботи комітету Едуард Прощук увійшов до підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

 

Довідка:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування.

Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття