#Округ87: Прокат квадроциклів чи Михайла Іваночко (ФОТО)

  • 1 Липня 2019, 11:05

Кандидат в депутати від ВО "Свобода" Михайло Іваночко балотується по ОВО №87. На території округу активно розпочалась передвиборча кампанія.

Принцип "краще менше, але якісно" жодним чином не стосується реклами Михайла Іваночко . Поки інші кандидати округу №87 висвітлюють свою агітацію на широких білбордах Яремчанщини, свободівець вирішив скромно розмістити рекламу на брудненькому сітілайті в співвідношенні 50/50 з іншим рекламодавцем.

 

 

Можна припустити, що Михайло Іваночко має стосунок до прокату квадроциклів у м. Яремче і таким чином вирішив вбити двох зайців: якщо б не виграв вибори, то хоч бізнес пропіарив. Але скоріш за все це елементарна економія на якісній рекламі, адже якщо агенція таким чином відноситься до своєї роботи, то і ціни на послуги мають бути відповідні.

Хоча можливо Михайло Іваночко економить на рекламі для того, щоб відкласти власні кошти на допомогу округу. Тоді б було добре, щоб поруч з прокатом квадроциклів просвічувався скромний німб над головою такого порядного кандидата в народні депутати.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття