Важливо

Окружний адмінсуд відкрив справу за позовом Нефьодова до Кабміну

  • 27 Травня 2020, 11:40

Окружний адміністративний суд міста Києва призначив підготовче засідання у справі за позовом Максима Нефьодова, який оскаржує своє звільнення з посади голови Державної митної служби, на 1 липня.

Про це повідомляє прес-служба суду.

"Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження та призначив на 1 липня підготовче засідання у справі за позовом Максима Нефьодова до Кабінету міністрів України щодо поновлення його на посаді голови Державної митної служби", - йдеться у повідомленні.

Позивач просить суд визнати протравним та скасувати Розпорядження Кабінету міністрів України від 24 квітня "Про звільнення Нефьодова Максима Євгеновича з посади голови Державної митної служби України" і просить поновити його на посаді.

Водночас, Нефьодов просить ОАСК стягнути на його користь суму середнього заробітку за час вимушеного прогулу виходячи з розміру його середньоденної (годинної) заробітної плати.

Як повідомлялося, 24 квітня уряд звільнив голову Державної податкової служби Сергія Верланова та голову Митної служби Максима Нефьодова.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття