Оксана Савчук похизувалась присутністю під час ремонтних робіт Центру освітніх інновацій (ФОТО)

  • 6 Червня 2019, 10:01

В Івано-Франківську запрацює Центр освітніх інновацій. Проект реалізують з ініціативи керівника депутатського корпусу Оксани Савчук.

Про це йдеться на сайті Івано-Франківської міської ради, пише Перший Політичний.

Центр стане сучасним освітнім простором для розвитку й отримання професійної освіти не тільки для дітей, а й для голів ОСББ, ЖБК, керівників громадських організацій, молодіжних лідерів. У приміщенні встановили вікна, вирівняли стіни, провели системи опалення й освітлення. Відкриють Центр освітніх інновацій уже в липні цього року.

"Незабаром ці стіни заповняться морем ідей і проектів. Центр освітніх інновацій набуває своїх обрисів. Сучасний конференц-зал, лабораторії інноваційних досліджень, моделювальні кімнати. Цей простір стане магнітом для залучення в івано-Франківську систему освіти новітніх практик навчання й виховання. Ми працюємо над тим, щоб Центр запрацював уже в цьому навчальному році" ,- каже Оксана Савчук.

Як повідомляв Перший Політичнийна дострокових парламентьких виборах ВО "Свободу" на одномандатному виборчому окрузі в Івано-Франківську представлятиме секретар міської ради Оксана Савчук.

 

 

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття