Онищенко заявив, що НАБУ відібрало його офіс на Хрещатику

  • 11 Серпня 2019, 13:26

За словами Онищенка, офіс продали через компанію АРМА

Офіс площею 1000 квадратних метрів на Хрещатику, який належав бізнесменові, політику Олександру Онищенко, Національне антикорупційне бюро передало компанії АРМА, яка реалізувала його за 5 млн грн "своїй" приватній компанії. Про це в інтерв'ю телеканалу "112 Україна" повідомив екс-народних депутат Олександр Онищенко.

"Той офіс, де я сидів, відібрало його НАБУ, наклало арешт, передало компанії АРМА, і офіс 1000 кв. м на Хрещатику, що коштує чималих грошей, вони самі його продали за 5 млн грн. Така корупційна складова - як НАБУ відбирає, передає на АРМУ, і вона продає "своїм" приватним компаніям", - розповів Олександр Онищенко.

За його словами, до бізнесмена, який проживає зараз в Євросоюзі, регулярно звертаються з пропозиціями "викупити" власний бізнес або майно.

"Коли вони на мене виходять, пропонують, щоб я у них купив, то я кажу, що не йду на договорняки, я за своїм потім ще повернуся, а поки нехай продають, кому хочуть", - підкреслив в інтерв'ю Онищенко.

Олександр Онищенко повідомив, що до нього приїжджало вже багато представників влади, які вимагали, щоб він переписав на них свій бізнес.

"Приїжджали до мене люди, просто сказали, що я повинен переписати бізнес, інакше він просто пропаде. Парламентерів було багато, частину бізнесу на них я переписав. Ці люди описували ситуацію так: ти повинен на нас перписать, і тоді буде шанс отримати якусь компенсацію, інакше все це зникне. Вони забрали його за копійки. Поки забирати назад нічого я не можу, я перебуваю в Європі. Рано чи пізно забирати назад доведеться, те, що забрали в тебе, доведеться забирати назад", - зазначив екс-народний депутат Олександр Онищенко.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття