"Опозиційна платформа - За життя" подала в ЦВК список на чолі з Бойком для участі у виборах в Раду

  • 17 Червня 2019, 10:13

Представники партії "Опозиційна платформа - За життя" в суботу подали документи в Центральну виборчу комісію (ЦВК) для реєстрації кандидатами в народні депутати України в загальнодержавному багатомандатному окрузі.

Як повідомляє в суботу прес-служба партії, очолює список діючий позафракційний народний депутат Юрій Бойко, якого політсила має намір висунути на пост прем'єр-міністра.

"Сплав молодості і досвіду - так можна охарактеризувати список "Опозиційної платформи - За життя"... Це молоді люди і вже досвідчені державники, які знають, як вивести країну з кризи, відродити економіку і забезпечити громадянам гідний соціальний захист", - йдеться в повідомленні партії.

Також наголошується, що в списку "Опозиційної платформи - За життя" витриманий квотний принцип: більше 30% кандидатів - жінки.

"Своїми пріоритетами політсила ставить припинення конфлікту на південному сході України, зниження цін на газ, вирішення соціальних питань громадян, відновлення економіки", - повідомляє прес-служба партії.

Відповідно до закону про вибори народних депутатів України, термін на висування політичними партіями кандидатів на членство в парламенті завершився 10 червня.

 

Читайте також:      Гройсман поскаржився на Порошенка і його "ворожу" систему

 

З 24 травня до 20 червня включно кандидати в народні депутати подають документи в Центральну виборчу комісію для реєстрації, яка протягом 5 днів має прийняти рішення про реєстрацію кандидата або про відмову.

При цьому партії і кандидати до 8 липня зможуть відмовитися балотуватися і просити ЦВК про зняття з реєстрації.

Джерело

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття