Оптична ілюзія з плащем Меланії Трамп підкорила мережу

  • 16 Січня 2020, 14:05

Перша леді США вийшла в світ в незвичному образі.

Перша леді США Меланія Трамп давно вже підкорила світ своєю красою і елегантністю. Їй також підкорився і світ високої моди. Своє щастя Меланія Трамп знайшла з нинішнім президентом США Дональдом Трампом.

Статус першої леді зобов'язав Меланію ще ретельніше стежити за своїм способом. Жінка кожен свій вихід у світ планує до найдрібніших подробиць. Це дозволяє виглядати стильно й елегантно в усіх випадках.

Однак на цей раз перша леді США поставила в тупик своїх співгромадян. Її образ викликав суперечки і не через поєднання деталей гардеробу, а через їх кольору або навіть відтінку.

 

 

Меланія Трамп вибрала плащ для поїздки в Новий Орлеан на матч з американського футболу. Образ дружини американського лідера був, як завжди, бездоганним, але ось відтінок плаща став каменем спотикання для користувачів мережі.

Вони палко сперечалися про те, якого ж кольору деталь гардеробу у місіс Трамп темно-синього або чорного.

49-річна колишня топ-модель і дружина президента США вийшла на стадіон в шкіряному плащі з сріблястим відливом і чорних високих чоботах. Як з'ясувалося плащ був від бренду Scanlan Theodore. Вартість плаща склала 2000 доларів.

Багато хто визнав одяг темно-синього кольору. Однак в пресі з'явився доказ того. Що це чорний плащ. У всякому разі таку інформацію про нього вказав виробник на своєму сайті. Синій відтінок плаща першої леді пояснили відтінком освітлення на стадіоні, так як при різних ракурсах зйомки він міняв свій відтінок, а повністю одного кольору його так і не змогли розглянути.

Джерело

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття