Важливо

Партія Голос запропонувала своїх депутатів для керівництва низкою парламентських комітетів

  • 9 Серпня 2019, 11:58

У партії Голос виступили проти квотного принципу в обранні керівників парламентських комітетів і наголосили, що ключовим в цьому питанні має бути професіоналізм.

У прес-службі політсили заявили, що їхні фахівці «здатні кваліфіковано керувати комітетами, до предметів відання яких входять питання правосуддя, національної безпеки і оборони, економічної політики, антикорупції, медицини, освіти, цифровізації, прав людини і реінтеграції окупованих територій, а також регламентним комітетом».  

За словами лідера партії Святослава Вакарчука, команда Голосу прийшла в парламент добре підготовленою і готова брати на себе відповідальність як за щоденну депутатську роботу, так і за стратегічні перспективи.

 «Разом з тим ми усвідомлюємо можливості парламентської більшості і їх відповідальність за призначення керівництва комітетів», — сказав він.

Крім того, Голос пропонує за таким принципом підійти і до формування уряду, оскільки «успішне майбутнє за професійним підходом».

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття