Партія "Слуга народу" хоче стати монопартією, щоб не обтяжувати себе коаліційними зобов’язаннями

  • 13 Червня 2019, 13:05

Представник президента у Верховній Раді і другий номер у списку партії Слуга народу Руслан Стефанчук заявив про мету політсили після перемоги на парламентських виборах.

В інтерв'ю DW він сказав, що Слуга народу хоче стати монопартією в парламенті, яка не потребуватиме коаліції з іншими політичними силами, пише Перший Політичний з посиланням на NV.ua.

«Ми робимо все, щоб ми стали монопартією, яка візьме на себе відповідальність перед народом України. Ми працюємо на цю ідею. Для нас важливо вперше за 28 років незалежності України зробити єдиного відповідального за стан справ в державі», — сказав Стефанчук.

Згідно з даними останніх соцопитувань, партію Слуга народу готові підтримати 47,5% тих, хто має намір голосувати і визначився з симпатіями.

Також на даний момент долають прохідний бар'єр Опозиційна платформа — За життя (10,4%), Європейська солідарність (7,9%), Батьківщина (7,5%) і Голос (6,4%).

Партію Сила і честь готові підтримати 4,3%, Радикальну партію — 2,5%, партію Громадянська позиція — 2,4%, Рейтинг інших політичних сил — менше 2%.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття