"Перевиконання місцевих бюджетів передусім слід спрямовувати на погашення заборгованості із зарплати",- Денис Шмигаль

  • 9 Жовтня 2019, 13:59

Відбулась щотижнева онлайн-нарада з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, райдержадміністрацій та міст обласного значення.

У рамках селектору розглядалися проблемні питання Тлумацького району, пише Перший Політичний з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

Зокрема, обговорювалося виконання районного бюджету, стан виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ, готовність об’єктів соціально-культурного призначення до сталого проходження опалювального сезону 2019-2020 років.

Зазначалося, що на сьогодні затверджений обсяг доходів зведеного бюджету району складає 38,7 млн. грн., у тому числі районного бюджету – 20,0 млн. гривень. За 9 місяців цього року надійшло доходів загального фонду бюджету району у сумі 25,9 млн. грн., що більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 2,4 млн. грн. Виконання затверджених планових показників склало 108,5 відсотки (+2,0 млн. грн.).

 

Читайте також:      У Рогатинському районі виявили невідомі раніше звіти УПА

 

 Незважаючи на ряд заходів, вжитих керівництвом району з економії коштів задля погашення заборгованості працівникам бюджетних установ, обсяг зареєстрованої кредиторської заборгованості із виплати заробітної плати у бюджетній сфері по району складає майже 8 мільйонів гривень (по закладах освіти – 1752,3 тис. грн., охорони здоров’я – 4954,4 тис. грн.), в тому числі термін виплати якої пройшов – 2351,8 тис. грн. (по закладах охорони здоров’я – 2044,4 тис. гривень).

За словами Дениса Шмигаля, питання виплати заробітної плати – пріоритетне у діяльності профільних міністерств.

 «У Міністерстві фінансів України наразі шукають шляхи вирішення даної проблеми, - зазначив очільник області. – Однак, мусимо також спільно на місцях провести низку заходів щодо врегулювання ситуації. Зокрема, варто максимально консолідувати перевиконання місцевих бюджетів та спрямувати вільні кошти на виплату зарплати».

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття