Перший заступник міського голови провів особистий прийом громадян

  • 10 Липня 2019, 10:41

Кожен другий понеділок з 14 години в приміщенні кабінету 100 проводить особистий прийом мешканців міста перший заступник міського голови Вітенко Микола Іванович.

Про це повідомляється на офіційному сайті міста Івано-Франківськ, пише Перший Політичний.

На особистому прийомі у Миколи Вітенко побувало 16 мешканців міста.  Основні питання з якими зверталися городяни:  заміни мереж підвального розгалуження, ремонту покрівлі будинку 106 на вул. Коновальця, благоустрою прибудинкової території, відремонтувати тротуар на вул. Дорошенка, щодо ремонту сходових клітин в під’їздах будинку 50 вул. Молодіжна, встановити лежачого поліцейського на вул. Деповській, замінити вікна в під’їзді будинку 186 на вул. Вовчинецькій та  інші.

 

Читайте також:      На Івано-Франківщині найбільше представників у керівному складі ДВК має ВО «Батьківщина»

 

Для оперативного вирішення піднятих питань та надання більш точної відповіді на прийом було запрошено  окремих керівників структурних підрозділів. Частина питань була розглянута під час прийому, а інші доручено керівникам: муніципальної інвестиційної управляючої компанії, Департаменту житлової комунальної політики та благоустрою,  для належного їх розгляду, вивчення та надання відповідей заявникам згідно чинного законодавства.

 

Довідка:

 

Пошук шляхів удосконалення системи роботи із зверненнями громадян, впровадження інноваційних форм організації ефективного діалогу влади та громадськості міста є пріоритетними напрямками роботи виконавчого комітету міської ради.

Особистий прийом громадян - одна з форм спілкування керівництва виконавчого комітету міської ради з мешканцями міста і проводиться для реалізації громадянами свого права на звернення. Також з метою спрощення запису громадян міста на особистий прийом до керівництва міської ради рекомендуємо мешканцям міста подавати звернення по електронній пошті.

Ознайомитися з порядком та формою запису пропонуємо на офіційному веб-сайті міста в розділі «Мешканцям міста» / «Запис на прийом» за посилання http://www.mvk.if.ua/zappr/. Щодо оперативного розгляду звернень, зокрема питань, вирішення яких належить до компетенції виконавчого комітету міської ради , то на веб-сторінці розміщені графіки особистого прийому громадян керівництвом міста, графік прийому громадян керівництвом міськвиконкому за місцем проживання. У розділі « нормативно-правова база» розміщені нормативно-правові акти з питань звернень громадян.

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття