Під час виступу у Верховній Раді Едуард Прощук розповів про масштаби повені на Прикарпатті

  • 30 Червня 2020, 13:41

Народний депутат Едуард Прощук виступив із заявою від двох фракцій про конкретні дії влади по подоланню наслідків негоди.

У заяві йшлося про масштаби повені на Прикарпатті та про ліквідацію наслідків негоди: відбудову знищеної інфраструктури, відшкодування матеріальної шкоди потерпілим.

"У моєму рідному Прикарпатті підтоплено майже 300 населених пунктів, 130 з яких підтоплено досі. Мова йде про понад 13 тис. житлових будинків, понад 18 тис. присадибних ділянок, більше 6 тис. підвалів, 17 фельдшерських пунктів, зруйновано 93 мости, понад 200 кілометрів доріг, понад 80 кілометрів берегоукріплень. Ще 250 мостів 600 кілометрів доріг пошкоджено. Обмежено транспортне сполучення до 16 населениз пунктів. Не вихід - кожні 10-12 років боротися із наслідками, треба системно працювати на випередження", - заявив Едуард Прощук.

Довідка:

Едуард Прощук – народний депутат України дев’ятого демократичного скликання від 85 виборчого округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького).

Член екологічного комітету та підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

 

Схожі Новини

Прокоментувати

Підписуйтесь на Перший Політичний у Facebook, щоб першими дізнаватись про найважливіші політичні новини України та Прикарпаття